Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2024-03-18

WIOSENNE KOMPOZYCJE

Kolorowe wieńce, stroiki, palemki wielkanocne - to tylko część stworzonych kwiatowych ozdób w naszym Muzeum, przez cudowne kobiet, uczestniczki pierwszych warsztatów florystycznych w Dobrzycy.

Zajęcia odbyły się w niedzielne popołudnie, 17 marca, dokładnie o godzinie 14:00 w dobrzyckiej oranżerii. Prowadzącą warsztaty była florystka Roksana Hernes, właścicielka kwiaciarni jarocińskiej "Hernes". Dla każdej z uczestniczek pani Roksana przygotowała specjalną paczkę z materiałami do pracy. Po krótkim wprowadzeniu, panie zabrały się do pracy. Na efekty ich kreatywności nie trzeba było długo czekać. W przeciągu kilku kwadransów, na stołach mogliśmy podziwiać piękne wiosenne kompozycje.

Były to pierwsze, ale na pewno nie ostatnie warsztaty florystyczne prowadzone w dobrzyckiej instytucji. Z kolejną edycją powracamy już w lato! FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER