2023-12-13

GODZINY OTWARCIA W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to nie tylko szansa na odpoczynek w domowym zaciszu, ale również idealna okazja do zorganizowania wspólnych, rodzinnych spacerów.

Zapraszamy więc serdecznie do Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy w drugi dzień świąt     (26 grudnia) od 11:00 do 16:00

W dniach 23-25.12.2023 oraz 30.12.2023 - 1.01.2024 Muzeum będzie nieczynne.

Z przyjemnością przypominamy również, że park przez cały grudzień pozostaje otwarty dla zwiedzających całodobowo, a wstęp do niego (jak zwykle) bezpłatny!