2023-09-08

WEEKEND SENIORA Z KULTURĄ W MUZEUM ZIEMIAŃSTWA W DOBRZYCY

Wrzesień w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy zakończymy razem z seniorami. Również w tym roku dobrzycka instytucja angażuje się w akcję Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego ,,Weekend Seniora z Kulturą''. W jej ramach przygotowaliśmy dla naszych wyjątkowych babć i dziadków specjalne udogodnienia, które pomogą im spędzić ten czas właśnie obcując z tradycją.

- Bilet wstępu dla seniorów za symboliczną złotówkę 30.9 oraz 1.10.

- Zniżki na wybrane pozycje książkowe w sklepie stacjonarnym

Będzie to również ostatnia szansa na to, aby obejrzeć naszą wystawę czasową ,,Myśliwskie pasje ziemian'', na której będzie się można dowiedzieć, jak wyglądało to zajęcie (dla ziemian łączące przyjemne z pożytecznym) w ziemiańskich dworach i pałacach.

Serdecznie zapraszamy 29 i 30 września, a także 1 października!