2023-06-27

KAMERALNE LATO POD PANTEONEM

Podobnie jak w ubiegłym roku wraz z Gminnym Centrum Kultury w Dobrzycy oraz z Zajezdnią Kultury w Pleszewie, zapraszamy serdecznie na cykl wyjątkowych letnich koncertów.

"Kameralne Lato pod Panteonem" to 3 muzyczne spotkania organizowane w przestrzeni dobrzyckiego parku. W wakacyjne weekendy zgromadzona publiczność będzie mogła posłuchać największych przebojów muzyki klasycznej oraz utworów z dwudziestolecia międzywojennego w nowych, ciekawych aranżacjach przygotowanych przez cenionych wielkopolskich artystów.

Na koncerty zapraszamy 16.07 (niedziela), 30.07 (niedziela) i 15.08 (wtorek). Zaczynamy zawsze o godzinie 17:00.

WSTĘP NA WYDARZENIA JEST BEZPŁATNY.

Więcej informacji już wkrótce!

Do zobaczenia w Dobrzycy :)