2016-08-19

OSTATNIE SPOTKANIE Z CYKLU "NIE ZAPOMNIJ KONSTYTUCJI"

Niedzielne popołudnia nie zawsze muszą wyglądać podobnie - Muzeum Ziemiaństwa zachęca wszystkich Państwa do kreatywnego spędzenia wolnego czasu i odwiedzenia naszego Pałacu już w tę niedzielę! To będzie ostatnia możliwość bezpłatnego wysłuchania wykładu z cyklu "Nie zapomnij Konstytucji" oraz zwiedzenia wystawy wraz z naszymi ekspertami.

Wykłady "Nie zapomnij Konstytucji" organizowane w Muzeum Ziemiaństwa mają na celu nie tylko promowanie wystawy "W 225 rocznice Uchwalenie Konstytucji 3 Maja" ale również celebrowanie tego wspaniałego wydarzenia oraz propagowanie wiedzy na temat Ustawy Rządowej. Najbliższe, podsumowujące spotkanie poświęcone będzie krótkiemu przeglądowi konstytucji polskich i wspólnemu zastanowieniu się, jaki wpływ miały one na funkcjonowanie naszego kraju.

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie zainteresowane osoby! WSTĘP WOLNY!