2023-03-23

FERIE ZIMOWE W MUZEUM ZIEMIAŃSTWA W DOBRZYCY

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Za nami zajęcia w ramach Pałacowych Ferii.

Jako, że bawiliśmy się podczas nich znakomicie, również i ten czas minął nam bardzo szybko. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić czas w ferie zimowe właśnie u nas. Zapamiętamy na długo każde dzieło z plasteliny, każdy portret, każde trudne do zgadnięcia hasło w kalamburach, każdego strasznego ducha, każdego niespotykanego stwora, każdy trudny do rozszyfrowania szyfr. Zapamiętamy na długo ten śmiech, który towarzyszył grze w pytania, ekscytację podczas poszukiwań fragmentów listów i zdjęć, wytężony wzrok podczas poszukiwań podpisu autora malowideł i drapanie się po głowie podczas poszukiwań słonia w jednej ze sal.

A najbardziej zapamiętamy Was, Drodzy Uczestnicy. Czekamy na Wasz powrót. Zwłaszcza generał Gorzeńki i jego lokaj.