2021-08-18

KONCERTY POD PANTEONEM

Tegoroczne letnie niedzielne popołudnia w Muzeum Ziemiaństwa wybrzmiewały muzyką klasyczną. Podczas każdego koncertu pod Panteonem gromadziło się spore grono odbiorców, za co pragniemy w imieniu wszystkich organizatorów serdecznie podziękować. Dziękujemy także oraz gratulujemy wspaniałych występów artystom biorącym udział w projekcie: Ewelinie Koniec, Aleksandrze Lesner, Marii Rutkowskiej, Aleksandrze Rykowskiej, Biance Szalaty, Barbarze Szelągiewicz oraz Michałowi Zatorowi.
Podczas ostatniego koncertu padła już zapowiedź kontynuacji "Koncertów pod Panteonem" w przyszłym roku, także mamy nadzieję ponownego spotkania się w tak dużym gronie miłośników muzyki.