Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2019-09-11

ZABYTKOWE AUTA W DOBRZYCKIM MUZEUM

Pleszewsko-Dobrzycki Rajd Pojazdów Zabytkowych cieszy się ogromną popularnością! W tym roku po raz kolejny stare auta zawitały do dobrzyckiego parku, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie pucharów dla uczestników oraz piknik rodzinny połączony z prezentacją wspaniały, zabytkowych samochodów.

Podobnie jak w poprzednich latach Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy jest jednym z głównych organizatorów przedsięwzięcia. Wraz z wieloma partnerami staramy się przemycić nieco historię motoryzacji i zaprezentować wspaniałe pojazdy, które dawniej królowały na ulicach.

Finał Rajdu to nie tylko prezentacja aut, ale także wydarzenia towarzyszące. W tym roku dla gości zagrał zespół rockowy Tacy nie Inni, młodzi,  krotoszyńscy muzycy, którzy porwali do tańca zgromadzoną publiczność. Ponadto kawiarenka Muzealna serwowało gorącą herbatę i kawę i lody, a wielkie dmuchane zamki i stoiska z kiełbaską z grilla przyciągały tłumnie rodziny z dziećmi.


Cieszymy się, że byliście z nami i do zobaczenia za rok! 

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER