Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2019-09-03

O PODRÓŻACH ZNANI I LUBIANI - NAPROMIENIOWANI.PL

"Miejsca zakazane nie istnieją" - takim przesłaniem Krystian Machnik z grupy Napromieniowani.pl rozpoczął ostatnią prelekcję poświęconą podróżowaniu dla przyjemności i z konieczności. Krystian opowiadał o swoich podróżach do Czarnobyla i akcjach charytatywnych, które tam przeprowadza. Jak sam twierdzi, jest wiele mieszkańców, o których obecna władza niestety zapomina, a potrzebują oni pomocy.

Co ciekawe Krystian zauważył, że Czarnobyl wcale nie należy do miejsc do których nie powinno się wybierać na wycieczki! Jak sam stwierdził - to miejsce zaskakuje swoją tajemniczością i klimatem, a odkrywanie go wciąż na nowo bywa bardzo uzależniające, szczególnie jeśli jest możliwość przy okazji pomóc potrzebującym.

Dziękujemy bardzo Wszystkim, którzy odwiedzali nas podczas cyklu spotkań ze znanymi podróżnikami. Cieszymy się, że wydarzenie cieszyło się tak dużym uznaniem wśród publiczności. Zachęceni Państwa obecnością - szykujemy kolejne wyjątkowe wydarzenia! Szczegóły już wkrótce!

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER