2019-04-04

PROMOCJA PUBLIKACJI O GENERALE KAZIMIERZU TURNO

"Generał Kazimierz Turno (1778-1817) i Dobrzyca jego czasów"
do druga publikacja Kazimierza Balcera, historyka, od lat badającego dzieje dobrzyckiego zespołu pałacowo-parkowego. Tym razem we współpracy z dr Stanisławem Borowiakiem, specjalizującym się w historii XIX wieku.

Cieszy nas fakt że spotkanie autorskie 24 marca 2019 roku cieszyło się tak dużą frekwencją. Mamy nadzieje że publikacja poszerzy wśród mieszkańców naszej małej ojczyzny wiedzę o historii czasów napoleońskich i losach Kazimierza Turno.