Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2015-10-13

JUBILEUSZ 25-LECIA DZIAŁALNOŚCI TOWARZYSTWA MIŁOŚNIKÓW ZIEMI DOBRZYCKIEJ

W sobotę, 10 października odbyły się uroczystości związane z jubileuszem 25 lat działalności Towarzystwa Miłośników Ziemi Dobrzyckiej. Obchody zapoczątkowała Msza św. w dobrzyckim kościele parafialnym.

Główna część jubileuszu miała miejsce na terenie Muzeum Ziemiaństwa. W Panteonie otwarta została wystawa „Dobrzyca w obrazach” prezentująca 16 prac malarskich. Główna część uroczystości miała miejsce w Oranżerii. Tam przybyłych gości przywitał prezes TMZD Kazimierz Balcer. Prezes w swoim wystąpieniu przedstawił dzieje naszej organizacji, od czasów jej założenia aż do dnia dzisiejszego. Omówił realizowane na przestrzeni lat projekty i inicjatywy.

W dalszej kolejności odczytano listy gratulacyjne a zaproszeni goście złożyli życzenia. Ostatnią częścią oficjalnych uroczystości był występ muzyczny dzieci i młodzieży z terenu gminy Dobrzyca przygotowany przez Pana Sławomira Pankowiaka.

Zdjęcia w zakładce fotogaleria

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER