Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2024-07-03

PAŁACOWE GORDONKI

Jest nam niezwykle miło poinformować, że już w lipcu w dobrzyckim parku odbędą się pierwsze zajęcia dedykowane naszym najmłodszym odwiedzającym.


"Pałacowe Gordonki" to wyjątkowe, muzyczne zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Edwin E. Gordon był nie tylko cenionym amerykańskim muzykiem jazzowym, ale również muzykologiem i pedagogiem. Opracował on niezwykle innowacyjną metodę dotyczącą  edukacji muzycznej dzieci. Koncepcja zakładała, że wczesne obcowanie maluszków z prostymi dźwiękami i spokojnymi melodiami nie tylko pobudzi ich wyobraźnię, ale nauczy również wrażliwości i uważności. Od wielu lat zajęcia prowadzone metodą Gordona wspierają nauczycieli i rodziców na całym świecie np. w prowadzonych terapiach czy podczas pierwszych lat nauki w przedszkolach czy nawet żłobkach. Od niedawna natomiast coraz częściej wesołe zajęcia muzyczne dla maluszków  stały się kreatywnym i pożytecznym sposobem spędzania czasu rodzica i dziecka.

Zapraszamy więc serdecznie wszystkich rodziców (ale również dziadków, ciocie, wujków, itd.) oraz ich najmłodsze pociechy do dobrzyckiego parku, gdzie w wakacyjne weekendy, na specjalnie przygotowanych kocach, w cieniu starych drzew będziemy wspólnie z naszymi prowadzącymi pląsać przy dźwiękach skrzypiec, gitary i cymbałków.

Koszt uczestnictwa dziecka za jedne zajęcia wynosi 40 zł.
Opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.

Terminy zajęć:
14.07 (niedz.) godz. 16:00
4.08 (niedz.) godz. 16:00
15.08 (czw.) godz.16:00

Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr. tel. 62 74-13-039 wew. 28
lub drogą mailową: edukacja@dobrzyca-muzeum.pl

Uwaga! Po każdych "Gordonkach" zapraszamy na wyjątkowe koncerty pod dobrzycki panteon w ramach naszego słynnego cyklu "Muzyczne lato pod panteonem".

FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER