Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2023-09-27

JESIEŃ W DOBRZYCY

Jesień to zdecydowanie jedna z najpiękniej prezentujących się pór roku w dawnym ogrodzie angielskim. Liście na wysokich drzewach nabierają ciepłych kolorów, wiewiórki pracowicie biegają po parkowych alejkach, przygotowując zapasy na zimie z leżących wszędzie kasztanów i żołędzi, a sympatyczne gąsiorki zaglądają w kieszenie turystów, z nadzieją na dostanie smakołyka.

Dopełnieniem tego sielankowego obrazka są niewątpliwie atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla Państwa. Odwiedzając Dobrzycę możecie:

Skorzystać z audioprzewodnika oprowadzającego po parku

Odwiedzić wolierę z ptactwem ozdobnym

Obejrzeć plenerową wystawę o założeniu parkowym

Zwiedzić wystawę w Panteonie o Dobrzycy 3 wyznańDla najmłodszych zwiedzających przygotowaliśmy również specjalną grę terenową do samodzielnego zrealizowania na terenie parku. Wystarczy ją nieodpłatnie pobrać w kasie pałacu i dokładnie wypełnić każde zadanie. Na wszystkich młodych odkrywców przyrody, czeka wyjątkowa nagroda!
Zapraszamy także do obejrzenia nagranego przez nas filmu z jesiennego spaceru po parku. Wystarczy kliknąć tutaj.

Pamiętajcie, że park otwarty jest dla Was całą dobę, a wstęp jest bezpłatny!FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER WCAG

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER