Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2023-09-26

OSTATNIE DNI WYSTAWY CZASOWEJ


W zeszłym tygodniu oficjalnie przywitaliśmy jesień. Koniec lata w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy oznacza również zbliżającą się zmianę wystawy czasowej. Z tego powodu chcielibyśmy Państwa raz jeszcze serdecznie zaprosić do zapoznania się z najnowszą wystawą czasową ,,Myśliwskie pasje ziemian''. 

Wystawa ta w przekroju pokaże Państwu, jak wyglądał ten niesamowicie złożony i ciekawy świat, który dla dworów ziemiańskich był bardzo ważnym elementem codziennego życia. Dlatego w gablotach i na ściankach informacyjnych mogą państwo zobaczyć praktycznie wszystko - od obrazów Fałata czy Kossaków, przez czasopisma, rejestry i archiwalne zdjęcia, kończąc na sankach czy składanych stojakach. Z kolei najmłodsi zwiedzający (chociaż oczywiście nie tylko) będą mogli skorzystać z specjalnie dla nich przygotowanych materiałów edukacyjnych. 

Serdecznie zapraszamy w ostatnim tygodniu września, a po więcej informacji dotyczących zwiedzania naszego pałacu zapraszamy tutaj.


FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER