Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych    AKCEPTUJĘ
MZD logo Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy

 

 

STRONA GŁÓWNA

2023-09-26

ŚWIĘTO MOTORYZJACJI W DOBRZYCKIM MUZEUM

Pleszewsko-Dobrzycki Rajd Pojazdów Zabytkowych cieszy się ogromną popularnością! W tym roku po raz kolejny stare auta zawitały do dobrzyckiego parku, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie pucharów dla uczestników oraz piknik rodzinny połączony z prezentacją wspaniały, zabytkowych samochodów.

Podobnie jak w poprzednich latach Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy jest jednym z głównych organizatorów przedsięwzięcia. Wraz z wieloma partnerami staramy się przemycić nieco historię motoryzacji i zaprezentować wspaniałe pojazdy, które dawniej królowały na ulicach.

Jak to zwykle na piknikach bywa, w tym roku zwiedzający mogli nie tylko popijać aromatyczną kawę serwowaną przez muzealną kawiarenkę, ale również skosztować lokalnych przysmaków ze specjalnie przygotowanych stoisk gastronomicznych.

Cieszymy się, że udało się Państwu przybyć do nas tak licznie. Kolejny Rajd już za rok, na który serdecznie zapraszamy już teraz!


FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER

Bądź na bieżąco

NEWSLETTER