2016-07-17

PIERWSZE PAŁACOWE KINO LETNIE JUŻ ZA NAMI

Na wczorajszym, pierwszym pokazie Pałacowego Kina Letniego, widzowie pojawili się już pół godziny przed seansem. Każdy chciał zająć dobre miejsce i wygodnie zrelaksować się przed wyświetleniem filmu. Kawiarnia Cafe Loża wydawała ciepłe napoje oraz słodkie przekąski - wszystko po to, aby umilić seans przybyłym gościom.
Pierwszy, zaprezentowany film, przeznaczony głownie dla męskiej publiczności, "Blue Ruin" cieszył się ogromną popularnościa również wśród Pań. Wiele osób oczarowanych kreatywnym sposobem spędzania wolengo czasu oraz nowością jaką zaprezentowało Muzeum Ziemiaństwa - zadeklarowało, że na kolejnym seansie również się pojawią przyprowadzając także swoich znajomych.

Zapraszamy na kolejne seanse! Już za niecałe dwa tygodnie ponownie spotykamy się w Pałacowym Kinie Letnim!