2022-07-07

KONCERTY POD PANTEONEM

Podobnie jak w ubiegłym roku pod Panteonem w parku Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy, zaplanowano cykl letnich koncertów.

Publiczność na łonie natury w pięknej scenerii, będzie miała okazję posłuchać muzyki.

Program koncertów:

• 17 lipca 2022 roku - "Soliści Accademia dell'Arcadia" - Michał Grześkowiak (skrzypce barytonowe), Monika Woźniak (klawesyn);
  • 31 lipca 2022 roku - "Jazzowe orzeźwienie" - Karolina Kram-Chojnacka (wokal), Filip Chojnacki (fortepian);
  • 15 sierpnia 2022 roku - "Przetańczyć całą noc" - Aleksandra Kamińska-Rykowska (mezzosopran), Maria Rutkowska (fortepian).

Każdy koncert rozpocznie się o 16.30.
W razie deszczu występ zostanie przeniesiony do Oranżerii.

Opiekę artystyczną nad cyklem sprawuje dr Artur Żuchowski.
Na wydarzenie zapraszają Kompaktowy Pleszew, Zajezdnia Kultury, gmina Dobrzyca, Muzeum Ziemiaństwa i Gminne Centrum Kultury w Dobrzycy, a także Klub "Lokalni Pstrykacze PPL"."