2022-01-04

ZIMOWY OGRÓD ŚWIATEŁ

Podobnie jak w poprzednim roku, również tym razem zapraszamy Państwa serdecznie na spacer wśród specjalnie przygotowanych iluminacji świetlnych. Tym razem dobrzycki park zamienił się w magiczny zimowy ogród, który blaskiem kolorowych kwiatów rozświetla mroźne wieczory. Kolorowe lilie, błyszczące kwiaty lotosu to tylko z niektórych elementów, które będą mogli Państwo obejrzeć na przygotowanej wystawie. Dekoracje świetlne znajdą Państwo zarówno na  osi widokowej, przy panteonie, czy naprzeciwko oficyny.

Wystawę można oglądać do końca stycznia, codziennie od zapadnięcia zmroku do godziny 22:00

Wstęp do parku jest bezpłatny.

Przypominamy, że na osi widokowej znajduje się również specjalna foto-ramka, którą zachęcamy do wykonania wspólnych zdjęć na tle pałacu.

Pamiętajcie zabrać ze sobą aparat fotograficzny!