2020-03-11

MUZEUM NIECZYNNE

W trosce o bezpieczeństwo publiczne, w celu uniknięcia potencjalnego zagrożenia rozprzestrzeniania się tzw. koronawirusa, a także działając w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego zawiadamiamy, że Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy oraz jego oddział: Muzeum w Winnej Górze będzie nieczynne dla zwiedzających do odwołania.

Przyjmowanie grup zwiedzających, uczestników lekcji i warsztatów, jak i gości na noclegi w "Hoteliku pod akacją" wstrzymane są do 6.04.2020 r. – termin ten może ulec zmianie