2019-09-09

WARSZTATY PODRÓŻNICZE DLA DZIECI

Okres wakacji dobiegł końca, szkoła powitała już swoim pierwszym dzwonkiem i czas słonecznych podróży się skończył.
Jednak nie w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy!
W kolejne dwie soboty września zapraszamy dzieci na warsztaty podróżnicze.

W sobotę 14 września poznamy smaki świata. Dowiemy się jakie są najpopularniejsze dania i przyprawy z najodleglejszych zakątków globu.
Warsztaty poprowadzi Kinga Jaroszewska - na co dzień pracownik Muzeum, na urlopie zapalona podróżniczka, która próbowała chyba wszystkiego, łącznie ze świerszczami i skorpionami.
Godz. 11:30 - grupa przedszkolna i szkolna
Oranżeria, wstęp 5 zł

W sobotę 21 września przeniesiemy się do upalnej Afryki, która przede wszystkim kojarzy się z dźwiękami bębnów. Każdy z uczestników będzie miał okazję pograć na własnym bębnie i świetnie się bawić w afrykańskich rytmach.
Warsztaty poprowadzi Michał Chwaliński - nauczyciel muzyki, członek zespołu Lorem, któremu w duszy grają różne rytmy.
Godz. 11:30 - grupa przedszkolna
Godz. 12:30 - grupa szkolna, klasy 1-5
Oranżeria, wstęp 5 zł

Zapisy telefoniczne: 61 74 13 029 wew. 28 lub osobiście w kasie muzealnej.