2018-03-26

INTERNETOWY FINISAŻ WYSTAWY „ECHA MŁODEJ POLSKI” - ZWIEDZAJ ONLINE!

Wielkimi krokami zbliża się zamknięcie wystawy „Echa Młodej Polski. Malarstwo przełomu XIX i XX wieku”. Tylko do 2 kwietnia będzie można przyjrzeć się z bliska obrazom takich artystów jak Boznańska, Fałat czy Malczewski. Jeśli w ferworze świątecznych przygotowań, nie masz czasu na odwiedzenie Muzeum – nic straconego! Specjalnie dla wszystkich miłośników sztuki przygotowaliśmy internetowy finisaż wystawy. Od 27 do 31 marca na naszych portalach społecznościowych będziemy prezentować najciekawsze obrazy z kolekcji znajdującej się w naszym pałacu. Na FacebookuInstagramie  oraz Tweterze będziecie mogli nie tylko przyjrzeć się wybranym dziełom, ale również poznać ich historię! Kim był autor, co znajduje się na obrazie, w którym roku powstał – o tym będzie można przeczytać na ekranie swojego smartfona! Zamykamy wystawę, ale nie zamykamy się na publiczność! Do zobaczenia w sieci!