2018-02-12

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Po raz kolejny Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy przyłącza się do akcji zniżkowej organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz

Polską Organizację Turystyczną

"Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny!"

Specjalnie dla wszystkich miłośników podróżowania i aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy specjalną ofertę:

9 i 11 marca 2018
W piątek oraz w niedzielę bilety normalne będzie można nabyć w cenie biletów ulgowych (5 zł), natomiast bilety ulgowe już w cenie 2 zł!

10 marca 2018
W dniu bezpłatnego wstępu, zachęcamy do wynajęcia przewodnika o połowę taniej - 12,50 zł!

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z tej wyjątkowej oferty!