2016-06-17

PIKNIK NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ

,,Święto niechaj świętem będzie, tak bywało niegdyś wszędzie". W sobotę 25 czerwca odbędzie się w dobrzyckim parku Piknik Nocy Świętojańskiej.

W programie moc atrakcji dla dorosłych i najmłodszych. W parku powstanie mini-plac zabaw dla dzieci, kącik gastronomoczny z napojami, a na osi widokowej ulokowana zostanie główna scena, na której wystąpi zespół No Problem, zespół Summer oraz dzieci i młodzież z dobrzyckich szkół. Gdy słońce zacznie zachodzić w magię słowiańskiego święta wprowadzi Teatr Tańca Hana Hi. Piknik zakończy się zabawą taneczną do późnych godzin nocnych.

Serdecznie zapraszamy!