2016-08-19

AKCJA "POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY"

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wyjątkowa akcja, przygotowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, mająca na celu promowanie ciekawych obiektów turystycznych na terenie naszego kraju.

Muzeum Ziemiaństwa z ogromną przyjemnością przyłącza się do wydarzenia i w ramach tego proponujemy specjalną ofertę dla wszystkich osób odwiedzających Muzeum:

-23 i 25 Września – wszystkie bilety za pół ceny.

-24 września – darmowy wstęp  do muzeum, a dla pierwszych 15 osób, za wypowiedzenie hasła: „Polska-Zobacz więcej” specjalny  prezent!

Podczas promocyjnego weekendu osoby odwiedzające Muzeum Ziemiaństwa będą mogli  nie tylko podziwiać piękne, zabytkowe wnętrze osiemnastowiecznego pałacu Augustyna Gorzeńskiego, ale również obejrzeć nowo otwarte wystawy czasowe „W Kręgu Dawnych Właścicieli Dobrzycy” oraz „Malujący Mieszkańcy Dobrzycy”. Ponadto na zwiedzjących wciąż czeka wystawa "W 225 Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja", na której można obejrzeć m.in pierwodruki Ustawy Rządowej.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO SKORZYSTANIA Z TEJ WYJĄTKOWEJ OFERTY!