2015-10-25

KONKURSY NA TEMAT KONSTYTUCJI 3 MAJA

Muzeum serdecznie zaprasza do udziału w konkursach na temat Konstytucji 3 maja.

„Konstytucja 3 maja w ocenie dzisiejszej młodzieży” to konkurs dedykowany uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Prace można realizować w dowolnej formie, np. (eseju, prezentacji multimedialnej, projektu edukacyjnego, WebQuest’u, filmu edukacyjnego).

„Posłowie wielkopolscy, a konstytucja 3 maja” to konkurs przeznaczony dla nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Temat zrealizowany może być w dowolnej formie (np. scenariusza lekcji muzealnej, projektu edukacyjnego, WebQuest’u ).

Termin składania prac upływa 30 maja 2016r. Prace należy przesyłać na następujący adres: Muzeum Ziemiaństwa Zespół Pałacowo-Parkowy w Dobrzycy, ul. Pleszewska 5a, 63-330 Dobrzyca.

Więcej informacji pod numerem telefonu 062 741 30 39 wew. 25.